Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie

Dla rodziców

Pracownicy

Specjaliści

Dokumenty szkolne

Od dnia 2 września 2013 roku istnieje możliwość dokonywania wpłat przelewem na konto
Rady Rodziców przy SP 234.

Nr konta: 59 1320 1104 3298 5140 2000 0001

W tytule przelewu bardzo prosimy podać:
imię i nazwisko dziecka, klasę oraz czego dotyczy wpłata.

Informacja dla rodziców, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa swoich dzieci w płatnych zajęciach na basenie w roku szkolnym 2016/2017

Zajęcia na basenie rozpoczynają się od 1.10.2016.
1 semestr zajęć na basenie kończy się do 26.01.2017.

Opłata za 1 semestr basenu wynosi 150 pln i wpłacana jest tylko na konto Rady Rodziców:

Nr konta: 59 1320 1104 3298 5140 2000 0001
W tytule proszę podać klasę, nazwisko i imię ucznia, oraz czego dotyczy wpłata.

UWAGA! Termin wpłat za 1 semestr basenu do 10.10.2016.

Opłaty za uczestnictwo w zajęciach na basenie dotyczą klas 0ABC, 1AB, 3ABC, 4AB, 5AB, 6AB.
Godziny zajęć na basenie poszczególnych klas są uwzględnione w planach lekcji.

SZANOWNI RODZICE!

APELUJEMY O SYSTEMATYCZNE SPRAWDZANIE CZYSTOŚCI GŁÓW SWOICH DZIECI!

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Aktualnie obowiązujące obwody szkół podstawowych i gimnazjów w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Obwody szkół podstawowych   zobacz »

Obwody gimnazjów   zobacz »

Terminarz zebrań z rodzicami i dni otwartych w roku szkolnym 2016/2017

DataGodzinaWydarzenie
01.09.201618.00Zebrania z rodzicami uczniów klas 0-I
08.09.201618.00Zebrania z rodzicami uczniów klas II-III
08.09.201619.00Zebrania z rodzicami uczniów klas IV-VI
13.10.201618.00Zebrania z rodzicami uczniów klas II-III
13.10.201619.00Zebrania z rodzicami uczniów klas IV-VI
15.11.201618.00Śródokresowe zebrania z rodzicami uczniów klas 0-III
16.11.201618.00Śródokresowe zebrania z rodzicami uczniów klas IV-VI
15.12.201618.00Dzień otwarty dla rodziców
26.01.201718.00Semestralne zebrania z rodzicami uczniów klas 0-III
26.01.201719.00Semestralne zebrania z rodzicami uczniów klas IV-VI
16.03.201718.00Dzień otwarty dla rodziców
27.04.201718.00Śródokresowe zebrania z rodzicami uczniów klas 0-III
27.04.201719.00Śródokresowe zebrania z rodzicami uczniów klas IV-VI
18.05.201718.00Zebrania z rodzicami uczniów klas 0-III
18.05.201719.00Zebrania z rodzicami uczniów klas IV-VI
12.06.201718.00Dzień otwarty dla rodziców

Niektóre terminy i godziny mogą ulec zmianie.

Ważne terminy

OpisData rozpoczęciaData zakończenia
I semestr01.09.201626.01.2017
II semestr27.01.201723.06.2017
Zimowa przerwa świąteczna23.12.201631.12.2016
Ferie zimowe13.02.201726.02.2017
Wiosenna przerwa świąteczna13.04.201718.04.2017
Zakończenie roku szkolnego23.06.201723.06.2017

Dni wolne od zajęć lekcyjnych:

14 i 31.10.2016, 01 i 11.11.2016, 06.01.2017, 01-03.05.2017,
15 i 16.06.2017.

Stołówka (wydawanie posiłków)

PosiłekGodzinaKlasa
Obiad12.00 - 12.25"0"
Obiad12.25 - 14.00I - VI

Cena obiadu wykupionego w abonamencie
w wyznaczonym terminie

Zupa2 zł.
II danie + kompot7 zł.

Cena obiadu wykupionego jednorazowo

Zupa3 zł.
II danie + kompot8 zł.

Przydział sal w roku szk. 2016/2017

Lp.KlasaWychowawcaNr sali
10aZatorska Małgorzata31 (parter)
20bJędrych Magdalena32 (parter)
30cBińczyk Edyta33b (parter)
41aNapora Liliana29 (parter)
51bZawadzka Katarzyna28 (parter)
62aStaruch Marta30 (parter)
72bMazowiecka Anna32 (parter)
82cKrzemińska Małgorzata17 (I piętro)
92sBarańska Agnieszka15 (I piętro)
103aPiłat Sabina16 (I piętro)
113bPutrzyńska-Wysmyk Anna20 (I piętro)
123cMlącka Sylwia31 (parter)
133sLigudzińska Marta14 (I piętro)
144aGołoś Kazimierz3 (II piętro)
154bRajewski Piotr2 (II piętro)
164sLengiewicz Michał1 (II piętro)
175aKwiecień Katarzyna4 (II piętro)
185bJasińska Patrycja7 (II piętro)
195sAndrzejuk Paweł33a (parter)
206aUrban Anastazja18 (I piętro)
216bRosłaniec-Denkiewicz Katarzyna6 (II piętro)
226sSowa Wojciech5 (II piętro)


Szkoła Podstawowa nr 234 im. J. Tuwima
ul. Esperanto 5
01-049 Warszawa
tel. (22)838-16-83
fax (22)838-16-83
więcej

Plan lekcji
zobacz

Dzwonki

1.8.00-8.45
2.8.55-9.40
3.9.50-10.35
4.10.45-11.30
5.11.40-12.25
6.12.45-13.30
7.13.40-14.25
8.14.35-15.20

Wykaz podręczników
na rok szk. 2016/17

Zajęcia dodatkowe
w roku szk. 2016/17

Szkola bez Przemocy

Szkoła z Klasš 2.0 Mistrzowie_kodowania

Ksišżki naszych marzeń

Wars_i_Sawa

Indywidualizacja procesu nauczania

Szkoła przyjazna uczniom z dysleksjš

Energowładni