SZANOWNI RODZICE!

Czekamy na Państwa informacje, pomysły, inicjatywy i sugestie,
można je przekazywać poprzez:
przedstawicieli Rady Rodziców
lub e-mailem: radarodzicow@sp234.waw.pl

WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ:

przelewem na nowy rachunek bankowy Rady Rodziców
przy SP 234

Bank Pekao S.A.

nr konta: 45 1240 6410 1111 0010 9938 5623

W tytule przelewu prosimy podać:
imię i nazwisko ucznia, klasę oraz czego dotyczy wpłata

Regulamin Rady Rodziców

REGULAMIN ZAJĘĆ NA BASENIE w roku 2019/2020

Ubezpieczenie NNW dzieci w roku szkolnym 2019/2020

Protokoły z posiedzeń Rady Rodziców

Uchwały Rady Rodziców

Tworzymy świetlicę marzeń

"Tworzymy świetlicę marzeń" to projekt modernizacji świetlicy. W inicjatywę zaangażowała się Rada Rodziców i rodzice uczniów SP234.

Rozpoczęcie projektu to zaproszenie do udziału w nim dzieci klas 1-3 (głównych użytkowników świetlicy), ale też wszystkich chętnych, którzy chcą współtworzyć tę wspaniałą akcję. Wszyscy wierzymy, że obecna trudna sytuacja wreszcie się zmieni i dzieci będą mogły bezpiecznie wrócić do szkoły. Bardzo nam zależy, by szkolna przestrzeń, w której uczą się i bawią, była nie tylko przystosowana do ich potrzeb, funkcjonalna, ale też przyjazna i ładna. Dlatego zachęcamy dzieci do podzielenia się z nami swoimi wyobrażeniami idealnej świetlicy - opowiedzenia, w formie pracy plastycznej, o tym, co jest dla nich w takim miejscu ważne, jakie kolory, faktury i kształty chciałyby tam znaleźć; jaki motyw przewodni dekoracji świetlicy chciałyby widzieć; co w świetlicy chciałyby robić. Tym samym dzieci stają się współtwórcami projektu wnętrza, co dla młodych ludzi może być szczególnie satysfakcjonujące.

Praca plastyczna ma charakter otwarty i ma być czymś w rodzaju tablicy inspiracji (mood board). Technika wykonania jest dowolna. Zachęcamy dzieci do tworzenia prac na kartce w formacie A3. Zdjęcia lub skany gotowych prac prosimy przesyłać na adres: swietlica@sp234.waw.pl do 15 grudnia.

Przy tej okazji zachęcamy szczególnie rodziców klas 1-3 do plastycznego aktywizowania dzieci na co dzień - załączamy tematyczną kolorowankę dla dzieci w pdf, nawiązującą do motywów przewodnich naszej akcji "Tworzymy świetlicę marzeń", do wydrukowania.
[pobierz kolorowankę]

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do kontaktu z Jankiem Iskrzyckim (koordynatorem projektu) i zaangażowania się w projekt. Można dołączyć w dowolnym momencie. Potrzebne kompetencje są bardzo różne i naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie.

Kolejne kroki to przygotowanie projektu funkcjonalnego, stworzenie wizualizacji wnętrza, opracowanie kosztorysu oraz pozyskanie niezbędnych funduszy na realizację. Dopiero wtedy będziemy mogli przejść do etapu drugiego, związanego z realizacją założeń. Będziemy informować Państwa na bieżąco o postępach prac na naszej stronie internetowej, ale również na naszym profilu na Facebooku i przez Librusa.