Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie

Sekcja STYNKA

Od marca 2012 r. nasza szkoła współpracuje z Kołem PZW nr 3 Warszawa Mokotów.
Działa Sekcja STYNKA. Odbywają się zajęcia dla dzieci i rodziców.

Harmonogram zajęć na rok 2015

Szkółka Wędkarska Stynka prowadzi nabór nowych
adeptów zainteresowanych poznaniem wędkarstwa
(zabawa i rywalizacja na zawodach, piknikach,
wyjazdach szkoleniowych i sportowych).

Zachęcamy wszystkich w wieku 8-16, młodszych i starszych do koła wędkarskiego nr 3, gdzie organizujemy wiele imprez wędkarskich i rodzinnych.

Szczegóły i kontakt z opiekunem szkółki
+48 602 109 915
stynka3mokotow@ompzw.pl

e-mail: stynka3mokotow@ompzw.pl

Koło PZW nr 3 Warszawa Mokotów

Szkółka Wędkarska Stynka

Zdjęcia z zajęć

Zdjęcia z zawodów wędkarskich

Zdjęcia z zajęć

Zdjęcia z zajęć

Zdjęcia z wędkarskiego dnia dziecka i pikniku w szkole

Konkurs plastyczny

Zarząd Koła nr 3 ogłasza konkurs plastyczny. Tematyka prac: "Moje wędkarskie marzenia".
Konkurs zostanie rozegrany w kategoriach wiekowych:
1. wiek od 4 do 10 lat,
2. wiek od 11 do 13 lat,
3. wiek od 14 do 16 lat.

Termin złożenia prac to 7 grudzień 2016 w sekretariacie szkoły podstawowej nr 234, u opiekuna szkółki lub w siedzibie koła na ulicy Twardej 42 sala 5 w środy w godzinach 16:30-18:00.

Prace mogą być wykonane wyłącznie techniką płaską (collage, malarstwo, plakat, grafika, rysunek bez oprawy). Format prac max. 50 x 70 cm.

Każda z prac powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko, wiek autora, dokładny adres zamieszkania (z kodem pocztowym), telefon kontaktowy autora i instruktora (opiekuna) oraz zawierać klauzulę, iż autor wyraża zgodę na jej publikację.
Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

28 września 2014 r. odbyły się Zawody o Puchar Kadeta oraz Rodziny Koła nr 3 Warszawa Mokotów w kategorii Kadet do lat 14 oraz Rodziny Wędkarskiej (w drużynie Kadet lub Junior + rodzic) na terenie zaprzyjaźnionego koła wędkarskiego w Białobrzegach.

Wśród zaciętej rywalizacji i rodzinnej atmosfery w konkurencji Kadet wygrała 10-letnia Justyna Roszkowska.
W śród drużyn rodzinnych, wygrała pierwsza drużyna Grzędzińskich w składzie Franek (6 lat) i mama - p. Agnieszka (24+).

Wyniki zawodów

W dniu 12 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 234 odbył się Piknik Rodzinny na którym nasza szkółka wędkarska (działająca przy szkole, a zorganizowana przez Koło nr 3 w Warszawie) jak co roku organizowała konkursy o tematyce wędkarskiej.

Zainteresowanie było duże.
Laureaci otrzymali dyplomy, a zwycięzcy zawodnicy puchary.

W dniach 7-8 czerwca odbyła się VIII Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich.
Naszą Szkółka Wędkarską Stynka reprezentowała drużyna składająca się z:
Hani Menszyńskiej,
Justyny Roszkowskiej,
Kuby Grzędzińskiego.
Byliśmy najmłodszą wiekowo drużyną.
Mimo naszych pierwszych kroków na takiej imprezie oraz dużego upału, dzielnie wszyscy zawodnicy walczyli we wszystkich 4 konkurencjach olimpijskich.
Kuba jako najmłodszy uczestnik olimpiady otrzymał w nagrodę wspaniałą 3,9 metrową wędką.

Wyniki konkursu plastycznego "Rzeka, jezioro, zalew - dla ludzi i zwierząt" zorganizowanego przez Okręg Mazowiecki, który odbył się w roku szk. 2012/2013 (prace oceniane były przez zarząd koła nr 3):

I miejsce - Hanna Menszyńska, 8 lat

II miejsce - Milena Dybkowska, 15 lat

III miejsce - Olga Kapler, 13 lat

Gratulujemy!

Przesyłam punktację zawodników oraz reportaż z Towarzyskich Zawodów Spławikowych, które odbyły się 20 kwietnia 2013 r. na kanale Żerańskim w Białołęce.

1 Poznakowski Krystian 440
2 Grzędziński Jakub 220
3 Poznakowski Eryk 200
4 Menszyńska Hanna 85
5 Dybkowska Milena 30

Reportaż z zawodów

Walne Zebranie Koła nr 3 Warszawa Mokotów

W dniu 4 marca 2017 r. w siedzibie Okręgu Mazowieckiego PZW odbyło się Walne Zebranie Koła nr 3 Warszawa Mokotów. W trakcie spotkania zostały rozdane odznaczenia, dyplomy, nagrody oraz upominki.
Z okazji pięcioletniej działalność Szkółki Wędkarskiej Stynka, wręczono na ręce Pani Dyrektor Moniki Fiuk dyplom za dotychczasową współpracę ze Szkołą Podstawową nr 234 imienia J. Tuwima.

Wręczono również odznakę "Wzorowy Młody Wędkarz" za dotychczasowe zaangażowanie i osiągnięte sukcesy wręczenie następującym członkom Szkółki Wędkarskiej:
* Hanna Menszyńska
* Justyna Roszkowska
* Kuba Grzędziński.

Rozdano nagrody za udział w konkursie plastycznym Koła nr 3 pod tytułem "Wędkarskie marzenia" kadetom:
* Hanna Menszyńska
* Jacek Rumas.

Wręczono nagrody za zwycięstwo w rocznej klasyfikacji sportowej Grand Prix 2016 w kategorii Kadet dla:
1. Jakuba Grzędzińskiego
2. Igi Perkowskiej
3. Franka Grzędzińskiego
oraz w klasyfikacji kobiet dla:
1. Mileny Dybkowskiej
2. Agnieszki Grzędzińskiej
3. Joanny Łabędzkiej.


 
 
 
 


Szkoła Podstawowa nr 234 im. J. Tuwima
ul. Esperanto 5
01-049 Warszawa
tel. (22)838-16-83
fax (22)838-16-83
więcej

Plan lekcji
zobacz

Dzwonki

1.8.00-8.45
2.8.55-9.40
3.9.50-10.35
4.10.45-11.30
5.11.40-12.25
6.12.45-13.30
7.13.40-14.25
8.14.35-15.20

Wykaz podręczników
na rok szk. 2016/17

Zajęcia dodatkowe
w roku szk. 2016/17

Szkola bez Przemocy

Szkoła z Klasš 2.0 Mistrzowie_kodowania

Ksišżki naszych marzeń

Wars_i_Sawa

Indywidualizacja procesu nauczania

Szkoła przyjazna uczniom z dysleksjš

Energowładni